5 rozvozů

Kontakt

Hledáte-li kontakty na konkrétní rozvoz, pokračujte zde: 

Zobrazit kontakty na restauraci/rozvoz

 

Přidejte sem rozvoz

Proč přidat podnik

  1. Nejlepší katalog s rozvozem jídla budete mít vždy po ruce
  2. Restaurace dostane odkaz na svůj web od důvěryhodného referera (lokálně cílený web)
  3. Zápis je zcela zdarma. Budujeme katalog, takže od vás opravdu nebudeme chtít poplatek.
  4. Nové objednávky máte bez práce. Provozujeme katalogy služeb od roku 2013. Přijdou k vám lidé, kteří by o vás jinak možná ani nevěděli.

 

Použijte formulář níže a pošlete nám údaje:

  • Název restaurace
  • Webovou adresu
  • Kontakty pro objendání rozvozu - telefon, mail
  • Kontakt na vás - majitel - restauraci ověřujeme NEBO přispěvatel - pořádáme ročně losování přispěvatelů, třeba vyhrajete nějaký dárek

Aktuální rok:

Rozvozy PizzaMost.net

PizzaMost.net je portál združující nejlepší pizza rozvozy v městě Most. Najdete zde jednotlivé profili podniků, jejich popisek, adresu a samozřejmě i nabídku jídel. Snažíme se udržovat aktuální informace a fotografie jednotlivých podniků, tak abyste předem věděli odkud si objednáváte jaké jídlo.

S vývojem internetu a mobilních telefonů se stává rozvoz pizzy stále běžnější, neztrácíte tak svůj čas, nepotřebujete žádné vybavení ani suroviny a můžete si pizzu objednat kdykoliv během dne. Většina podniků Vám pak je schopná pizzu dovést kamkoliv si řeknete.

Most je 14. největší město u nás, má přes 65 000 obyvatel, pizzerií zde neustále přibývá a obyčejný člověk se v tom těžko orientuje. PizzaMost.net se snaží udržovat všechny pizza rozvozy na jednom místě, tak abyste nemuseli obíhat všechny weby zvlášť, ale jednoduše porovnali všechny pizzérie a vybrali tu nejvhodnější pro Vás.

Po obědnání pizzy máte možnost podnik ohodnotit, případně mu napsat nějaký komentář, pomáháte tak ostatním uživatelům v rozhodování. Děkujeme a přejeme dobrou chuť !

Tipy a výběry rozvozů

Na co máte chuť?

TOP 5 pizza rozvozů

1. Hallo Pizza Most +75
2. Pizza u Centrálu +59
3. Pizzerie Chlum Most +12
4. 123 Pizza Most +10
5. Turbo pizza Most -3